Poznaj Nas

Prowadząca internetowy sklep mebelkowo.eu firma KAMILUX Kamil Kot działa na polskim rynku już od wielu lat. Specjalizujemy się w produkcji estetycznego i solidnego wyposażenia dziecięcego pokoju, w tym łóżeczek oraz domowych zjeżdżalni. Jako producent tego typu artykułów dokładamy wszelkich starań, aby wyróżniały się one najwyższą jakością wykonania oraz funkcjonalnością. W procesie produkcyjnym używamy wyłącznie starannie wyselekcjonowanych surowców, np. drzewa sosnowego albo drewnianej sklejki. Wyprodukowane przez nas produkty odznaczają się atrakcyjnym designem. Dzięki temu wytrzymałe meble dla dzieci stanowią piękną ozdobę ich pokojów, znakomicie komponując się z innymi elementami wyposażenia wnętrza.

Producent wytrzymałych mebli dla dzieci

Tworzenie funkcjonalnych, wyróżniających się niebanalną stylistyką mebli dla najmłodszych jest naszą pasją, której oddajemy się z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem. Już od początku swojej działalności zasłynęliśmy jako producent wytrzymałych łóżeczek dla dzieci. Modele w stylu skandynawskim cechują się prostotą oraz oryginalnością. Nadają one pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru. Jednak przede wszystkim są wygodne, gwarantując najmłodszym spokojny sen i zdrowy wypoczynek. To wyjątkowe produkty meblowe, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Wytrzymałe meble dla dzieci i inne wyposażenie do domu

Jesteśmy znani przede wszystkim jako producent wytrzymałych mebli dla dzieci w różnym wieku. Jednak nasz asortyment nie ogranicza się tylko do łóżeczek. Proponujemy także m.in. w solidne, wykonane z najwyższej jakości surowców domowe zjeżdżalnie, zapewniające kilkulatkom wyśmienitą rozrywkę bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystkie dostępne u nas modele pomalowaliśmy nietoksyczną farbą lub specjalną, dekoracyjno-ochronną emalią. Dzięki temu ich powierzchnia jest odporna na zarysowania oraz oddziaływanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Już dziś skorzystaj z atrakcyjnej oferty producenta wytrzymałych mebli dla dzieci, w tym łóżeczek i zjeżdżalni! Gwarantujemy najwyższą jakość oraz przystępne ceny.