Drewniane meble dla dzieci w stylu skandynawskim

Witaj na mebelkowo.eu

Sortuj wg

W ofercie naszego sklepu znajdziesz funkcjonalne i oryginalne meble dla dzieci w stylu skandynawskim. Cechują je proste formy i oszczędny design – w tym jednak tkwi cały ich urok i wyjątkowość. Poza wyjątkową estetyką są praktyczne oraz bezpieczne dla małych użytkowników i dopracowane w najmniejszym szczególe. Każde łóżeczko skandynawskie dla dzieci czy inny produkt wykonane są z wysokogatunkowego drewna, w charakterystycznej dla tego trendu kolorystyce: bieli, szarości oraz odcieniach naturalnych. Bez względu na to, czy ten mebel stanie w sypialni, czy pokoju dla dziecka dzięki uniwersalnemu wzornictwu będzie pasować do każdego wnętrza.

Wyjątkowe meble w stylu skandynawskim

Jako polski producent mebli skandynawskich staramy się, aby wyróżniały się nie tylko oryginalnym wyglądem, ale i praktycznością. W naszej ofercie dostępne są łóżeczka dla niemowląt oraz starszych dzieci. Część modeli ma regulowaną wysokość stelaża, dzięki czemu można ją dopasować do różnych etapów rozwoju i umiejętności malucha. Najwyższy poziom dedykowany jest niemowlętom, które początkowo tylko leżą, a później starają się przekręcać z brzuszka na plecy czy odwrotnie. Kolejne warianty przeznaczone są dla dzieci, które potrafią już siadać i stać. Wówczas zalecane jest maksymalne obniżenie wysokości stelaża.

Każde skandynawskie łóżeczko dla niemowląt jest też wyposażone w drewniane barierki, które mają je chronić przed tym, aby nie wypadły podczas snu czy zabawy. Rozstaw szczebelków jest bezpieczny, a zarazem pozwala maluchowi poznawać otoczenie.

Z kolei nieco starszym dzieciom możemy zaproponować łóżka o oryginalnych konstrukcjach imitujących np. namiot tipi czy w kształcie domku. W ten sposób stają się meblem spełniającym podwójną funkcję. W dzień mogą wykorzystać go jako miejsce do zabawy, a w nocy do wypoczynku po przeżyciu wielu przygód, które podpowiada im wyobraźnia.

Natomiast niezwykle funkcjonalne modele 2w1 posłużą dziecku już od pierwszych dni życia aż do nawet 5-6 lat.

Oprócz tego w naszej ofercie dostępne są m.in. stylowe zjeżdżalnie ze sklejki drewnianej. To przedmioty, które przyniosą wiele radości zarówno maluchom, jak i trochę starszym dzieciom. Są to stabilne konstrukcje, które sprawdzą się również jako element dekoracyjny pokoju. Ponadto zapewniają bezpieczną zabawę.

Drewniane meble dla dzieci

Oferowane przez nas meble dla dzieci w stylu skandynawskim są wyjątkowo bezpieczne i nieszkodliwe, ponieważ pochodzą z naturalnego środowiska. Ich prosty design pozwala na to, aby stały się częścią praktycznie każdej aranżacji, w jakiej urządzony jest pokój dla najmłodszych domowników.

Każde łóżko skandynawskie dla dzieci, jak i inne produkty pokryte są dekoracyjno-ochronną emalią lub nietoksyczną farbą. Dzięki temu są w pełni przyjazne dla małych użytkowników. Pierwsza z substancji dodatkowo chroni meble przed zarysowaniami oraz jest odporna na zmywanie czy detergenty. Oprócz tego ich kształty pozbawione są ostrych krawędzi – konstrukcja każdego przedmiotu jest tak przemyślana, aby nie stanowiła zagrożenia dla nawet najbardziej energicznych maluchów.

Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty z meblami. Jeśli interesuje Państwa łóżeczko dla dzieci w stylu skandynawskim oryginalne, komfortowe i wykonane z naturalnego materiału, w naszym asortymencie znajdzie się wiele takich modeli.